Berita Tergempar
? Masa Semasa: 20:06 (GMT +8:00)

Kalendar Ekonomi

Masa Cur. Peristiwa Sebenar Ramalan Sebelumnya
Cuti - Tuesday, October 8, 2019
Seluruh Hari ? India - Dasara
Acara Ekonomi Utama Akan Datang
08min ? CAD Perumahan Bermula ? 217.0K 226.6K
23min ? CAD Permit Bangunan (MoM) ? 2.3% 3.0%
23min ? USD PPI (MoM) ? 0.1% 0.1%
23min ? USD PPI Teras (MoM) ? 0.2% 0.3%
Acara Ekonomi Utama Terkini Dikeluarkan
17:30 ? GBP Ahli MPC Tenreyro Bercakap ? ? ? ?
16:30 ? GBP Produktiviti Buruh -0.5% ? -0.6%
16:20 ? GBP Ahli MPC BoE Haldane Bercakap ? ? ? ?

Matawang Crypto Utama

Title Padam
? Nama Simbol Harga (USD) Pmdln. Psrn. Volum (24J) Prbhn (24J)
Bitcoin BTC 8,182.5 $147.50B $17.73B +2.34%
Ethereum ETH 180.51 $19.55B $8.06B +3.11%
Ripple XRP 0.27502 $11.86B $1.74B -0.08%
Bitcoin Cash BCH 232.89 $4.21B $1.54B +2.26%
Tether USDT 1.0042 $4.12B $21.57B -0.32%

Kajian Teknikal

KLCI
1558.79
Okt. 08, 2019 17:06
Sentimen Ahli
Bullish
26%
Bearish
74%
Ringkasan: JUAL
Purata Pergerakan:Beli (5)Jual (7)
Petunjuk:Beli (4)Jual (5)
S3S2S1Mata PivotR1R2R3
1554.951555.721557.251558.021559.551560.321561.85

Berita

Tunjuk Lebih Banyak Berita

Pengimbas Saham

Imbas untuk Saham
? ?
? ?
? ?
Cari

Pasangan Matawang Crypto

Dapatkan Sebutan Masa Sebenar Matawang Crypto
? ?
? ?
? ?
Cari
Okt. 08, 2019 12:06 GMT

Pasaran Kewangan Masa Sebenar

Malaysia - Indeks

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
KLCI 1,558.79 -0.21 -0.01%
Up
40.00%
Down
40.00%
Unchanged
20.00%
12 12
Malaysia Top 100 10,896.65 +12.29 +0.11%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
FTSE BM Mid 70 13,894.55 +72.12 +0.52%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
Malaysia ACE 4,614.93 +53.13 +1.16%
Up
%
Down
%

Indeks Dunia

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
Dow 30 26,478.02 -95.70 -0.36%
Up
26.67%
Down
73.33%
8 22
S&P 500 2,938.78 -13.23 -0.45%
Up
23.26%
Down
76.14%
Unchanged
0.60%
117 383
DAX 11,977.46 -119.97 -0.99%
Up
10.00%
Down
90.00%
3 27
S&P/ASX 200 6,593.40 +29.80 +0.45%
Up
63.00%
Down
30.50%
Unchanged
6.50%
126 61
Hang Seng 25,893.40 +72.37 +0.28%
Up
44.00%
Down
46.00%
Unchanged
10.00%
22 23
Shanghai 2,913.57 +8.38 +0.29%
Up
48.51%
Down
43.99%
Unchanged
7.51%
601 545

Hadapan Indeks

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Dow 30Dis 201926,269.5-0.64%
S&P 500Dis 20192,920.38-0.58%
NasdaqDis 20197,697.50-0.55%
Nikkei 225Dis 201921,427.5-0.89%
China A50Okt 201913,581.5+0.81%
Singapore MSCIOkt 2019356.80+0.10%

Komoditi

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Minyak Mentah WTINov 201952.09-1.25%
Minyak BrentDis 201957.64-1.22%
EmasDis 20191,509.35+0.33%
Minyak Kacang SoyaDis 201929.86-0.67%
Kapas AS #2Dis 201960.89-1.52%
Gandum ASDis 2019486.88-0.23%

Hadapan Kewangan

NamaBulanAkhirPrbhn.
Nota-T 10T ASDis 2019131.76+0.28
Bund EuroDis 2019174.51+0.23
Bon Kerajaan JepunDis 2019155.07+0.12
Gilt UKDis 2019135.12+0.36
Bon-T 30T ASDis 2019164.86+0.59
Indeks Dolar ASDis 201998.607-0.058

ETF

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
iShares MSCI Malaysi.27.52-0.02-0.07%
iShares MSCI EM40.6300-0.3400-0.83%
SPDR S&P 500293.08-1.27-0.43%
SPDR Gold Trust140.72-1.18-0.83%
Ishares Core S&P/Asx.27.21+0.11+0.41%
ETFS Leveraged Soybe.1.558+0.00+0.00%

Leading Stocks

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Exxon Mobil68.02-0.95-1.38%
Alibaba ADR168.32-2.02-1.19%
Twitter Inc40.80+0.44+1.09%
Facebook179.68-0.77-0.43%
Alphabet A1,208.25-2.71-0.22%
Apple227.06+0.05+0.02%

Malaysia Saham

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Malayan Banking8.45-0.02-0.24%
Tenaga Nasional13.70+0.06+0.44%
Axiata4.26-0.02-0.47%
CIMB Group4.900+0.040+0.82%
IHH Healthcare5.67+0.01+0.18%
Sime Darby2.250.000.00%

?

?

?

?

?

?

Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel