Breaking news
? Huidige Tijd: 14:06 (GMT +2:00)

Economische Kalender

Tijd Val. Gebeurtenis Actueel Verwacht Vorige
Vakantiedagen - dinsdag 8 oktober 2019
Hele Dag ? India - Dasara
Aanstaande Belangrijke Economische Evenementen
08min ? CAD Nieuwbouw ? 217,0K 226,6K
23min ? CAD Bouwvergunningen (Maandelijks) ? 2,3% 3,0%
23min ? USD PPI (Maandelijks) ? 0,1% 0,1%
23min ? USD Kern PPI (Maandelijks) ? 0,2% 0,3%
Belangrijke Recent Uitgebrachte Economische Evenementen
11:30 ? GBP MPC-lid Tenreyro spreekt ? ? ? ?
10:30 ? GBP Arbeidsproductiviteit -0,5% ? -0,6%
10:20 ? GBP Lid MPC BvE Haldane spreekt ? ? ? ?

Belangrijkste cryptovaluta's

Title Legen
? Naam Symbool Prijs (USD) Marktkap. Vol. (24u) Veran. (24u)
Bitcoin BTC 8.182,5 $147,50B $17,73B +2,34%
Ethereum ETH 180,51 $19,55B $8,06B +3,12%
Ripple XRP 0,27501 $11,86B $1,74B -0,08%
Bitcoin Cash BCH 232,89 $4,21B $1,54B +2,26%
Tether USDT 1,0042 $4,12B $21,57B -0,32%

Technische Analyses

EUR/USD
1,0985
08.10.2019 14:03
Reacties van leden
Bullish
55%
Bearish
45%
Samenvatting: ZEKER KOPEN
Moving Averages:Koop (10)Verkoop (2)
Indicatoren:Koop (10)Verkoop (0)
S3S2S1Pivot PointsR1R2R3
1,09771,09811,09851,09891,09931,09971,1000

Aandelenscreener

Aandelen scannen
? ?
? ?
? ?
Vind

Cryptovalutaparen

Bekijk real-time noteringen voor cryptovaluta's
? ?
? ?
? ?
Vind
08.10.2019 12:06 GMT

Real-time Financi?le Markten

Nederlandse Indices

Naam Laatst +/- +/- % Marktoverzicht Stijgers Dalers
AEX 565,63 -3,97 -0,70%
Up
16.00%
Down
80.00%
Unchanged
4.00%
4 20
AMX 814,75 -6,32 -0,77%
Up
24.00%
Down
72.00%
Unchanged
4.00%
6 18
AMS Small Cap 943,11 -7,86 -0,83%
Up
24.00%
Down
68.00%
Unchanged
8.00%
6 17
AEX All Share 819,16 -6,53 -0,79%
Up
25.00%
Down
58.87%
Unchanged
16.13%
31 73
AEX Financials 514,58 0,00 0,00%
Up
9.68%
Down
67.74%
Unchanged
22.58%
3 21

Wereld Indices

Naam Laatst +/- +/- % Marktoverzicht Stijgers Dalers
Dow 30 26.478,02 -95,70 -0,36%
Up
26.67%
Down
73.33%
8 22
S&P 500 2.938,78 -13,23 -0,45%
Up
23.26%
Down
76.14%
Unchanged
0.60%
117 383
DAX 11.977,46 -119,97 -0,99%
Up
13.33%
Down
86.67%
4 26
Hang Seng 25.893,40 +72,37 +0,28%
Up
44.00%
Down
46.00%
Unchanged
10.00%
22 23
S&P/ASX 200 6.593,40 +29,80 +0,45%
Up
63.00%
Down
30.50%
Unchanged
6.50%
126 61
Shanghai 2.913,57 +8,38 +0,29%
Up
48.51%
Down
43.99%
Unchanged
7.51%
601 545

Indices Futures

NaamMaandLaatst+/- %
Futures AEXOkt 2019565,47-0,70%
DAXDec 201911.965,0-0,85%
Euro Stoxx 50Dec 20193.426-0,75%
FTSE 100Dec 20197.150,0-0,21%
Futures S&P 500Dec 20192.920,38-0,58%
Nikkei 225Dec 201921.427,5-0,89%

Grondstoffen

NaamMaandLaatst+/- %
GoudDec 20191.509,45+0,34%
Ruwe olie WTINov 201952,09-1,25%
ZilverDec 201917,598+0,33%
AardgasNov 20192,3030,00%
VS SojabonenNov 2019912,12-0,31%
VS TarweDec 2019486,88-0,23%

Toonaangevende Aandelen in Nederland

NaamLaatst+/-+/- %
ING Groep9,048-0,152-1,65%
Unilever4.876,50+33,50+0,69%
Royal Dutch Shell A26,045-0,175-0,67%
Akzo Nobel81,03-0,18-0,22%
Ahold Delhaize22,415-0,280-1,23%
ASML222,15-3,90-1,73%

Toonaangevende Aandelen

NaamLaatst+/-+/- %
Exxon Mobil68,02-0,95-1,38%
Alibaba ADR168,32-2,02-1,19%
Deutsche Bank6,293-0,188-2,90%
Facebook179,68-0,77-0,43%
Alphabet A1.208,25-2,71-0,22%
Apple227,06+0,05+0,02%

ETFs

NaamLaatst+/-+/- %
SPDR S&P 500293,08-1,27-0,43%
Invesco QQQ Trust Se.188,24-0,57-0,30%
iShares S&P Europe 3.46,18000,00000,00%
SPDR Gold Shares140,72-1,18-0,83%
SPDR S&P Metals & Mi.25,2300-0,1400-0,55%
iShares MSCI Emergin.40,6300-0,3400-0,83%

Rentetarieven & Obligaties

NaamMaandLaatst+/-
Euro BTPDec 2019145,47+0,15
US 10 YR T-NoteDec 2019131,76+0,28
US 30Y T-BondDec 2019164,86+0,59
UK GiltDec 2019135,12+0,36
Euro BundDec 2019174,51+0,23
Euro SCHATZDec 2019112,353+0,021

?

?

?

?

?

?

Inschrijven via Google
of
Inschrijven via e-mail