Z ostatniej chwili
? Aktualny czas: 14:08 (GMT +2:00)

Kalendarz ekonomiczny

Czas Wal. Wydarzenie Obecny Prognoza Poprzedni
Dni wolne i ?wi?ta - Wtorek, 8 Pa?dziernik 2019
Ca?y dzień ? Indie - Dasara
Nadchodz?ce kluczowe wydarzenia ekonomiczne
07min ? CAD Rozpocz?te budowy domów ? 217,0K 226,6K
22min ? CAD Zezwolenia na budow? (m/m) ? 2,3% 3,0%
22min ? USD Wska?nik PPI (m/m) ? 0,1% 0,1%
22min ? USD Bazowy wska?nik PPI (m/m) ? 0,2% 0,3%
2h 37m ? UAH Wska?nik CPI (m/m) ? -0,2% -0,3%
Ostatnie kluczowe wydarzenia ekonomiczne
11:30 ? GBP Przemówienie cz?onka MPC, Tenreyro ? ? ? ?
10:30 ? GBP Wydajno?? pracy -0,5% ? -0,6%

Filmy

Najpopularniejsze kryptowaluty

Title Wyczy??
? Nazwa Symbol Cena (USD) Kap. Wol. (24h) Zm. (24h)
Bitcoin BTC 8.178,3 147,50B $ 17,53B $ +2,29%
Ethereum ETH 180,42 19,52B $ 7,98B $ +3,06%
Ripple XRP 0,27496 11,85B $ 1,73B $ -0,10%
Bitcoin Cash BCH 232,84 4,21B $ 1,53B $ +2,24%
Tether USDT 1,0042 4,12B $ 21,38B $ -0,32%

Analiza techniczna

WIG20
2.135,50
08.10.2019 14:06
Nastroje Cz?onków
Byczy
42%
Nied?wiedzi
58%
Podsumowanie: KUP
?rednie krocz?ce:Kup (6)Sprzedaj (6)
Wska?niki:Kup (8)Sprzedaj (0)
S3S2S1Pivot PointsR1R2R3
2.125,842.128,172.131,842.134,172.137,842.140,172.143,84

Skaner akcji

Skanuj akcje
? ?
? ?
? ?
Znajd?

Pary kryptowalutowe

Zdob?d? notowania kryptowalut w czasie rzeczywistym
? ?
? ?
? ?
Znajd?
08.10.2019 12:08 GMT

Rynki finansowe w czasie rzeczywistym

Indeksy GPW w czasie rzeczywistym

Nazwa Ost. Zm. Zm.% Przegl?d rynku Wzro. Spa.
WIG20 2.128,18 +6,31 +0,30%
Up
60.00%
Down
40.00%
12 8
WIG30 2.405,47 +6,70 +0,28%
Up
50.00%
Down
46.67%
Unchanged
3.33%
15 14
WIG 56.111,08 +123,74 +0,22%
Up
35.54%
Down
29.82%
Unchanged
34.64%
118 99
mWIG40 3.593,95 -2,01 -0,06%
Up
30.00%
Down
52.50%
Unchanged
17.50%
12 21
sWIG80 11.484,57 +79,73 +0,70%
Up
48.75%
Down
31.25%
Unchanged
20.00%
39 25

Indeksy ?wiatowe

Nazwa Ost. Zm. Zm.% Przegl?d rynku Wzro. Spa.
Dow 30 26.478,02 -95,70 -0,36%
Up
26.67%
Down
73.33%
8 22
S&P 500 2.938,78 -13,23 -0,45%
Up
23.26%
Down
76.14%
Unchanged
0.60%
117 383
DAX 11.975,01 -122,42 -1,01%
Up
13.33%
Down
86.67%
4 26
Hang Seng 25.893,40 +72,37 +0,28%
Up
44.00%
Down
46.00%
Unchanged
10.00%
22 23
Nikkei 225 21.587,78 +212,53 +0,99%
Up
80.36%
Down
16.07%
Unchanged
3.57%
180 36

Indeksy Futures

NazwaMiesi?cznyOst.Zm.%
WIG20Gru. '192.135,50+0,38%
DAXGru. '1911.964,3-0,85%
FTSE 100Gru. '197.147,5-0,24%
S&P 500Gru. '192.920,12-0,59%
NasdaqGru. '197.695,50-0,57%
Nikkei 225Gru. '1921.427,5-0,89%

Towary

NazwaMiesi?cznyOst.Zm.%
Z?otoGru. '191.509,55+0,34%
Ropa WTILis. '1952,06-1,31%
SrebroGru. '1917,608+0,39%
Gaz ziemnyLis. '192,297-0,26%
Soja USLis. '19912,12-0,31%
Pszenica USGru. '19486,88-0,23%

Wiod?ce polskie papiery warto?ciowe

NazwaOst.Zm.Zm.%
CEZ as88,65+2,15+2,49%
PKO BP37,32-0,29-0,77%
Pekao101,35-0,20-0,20%
mBank348,70+4,70+1,37%
Cersanit sa4,910,000,00%
KGHM76,44-0,56-0,73%

Akcje G?ówne

NazwaOst.Zm.Zm.%
Exxon Mobil68,02-0,95-1,38%
Alibaba ADR168,32-2,02-1,19%
Deutsche Bank6,295-0,186-2,87%
Facebook179,68-0,77-0,43%
Alphabet A1.208,25-2,71-0,22%
Apple227,06+0,05+0,02%

ETFs

NazwaOst.Zm.Zm.%
SPDR S&P 500293,08-1,27-0,43%
Invesco QQQ Trust Se.188,24-0,57-0,30%
iShares S&P Europe 3.46,18000,00000,00%
SPDR Gold Shares140,72-1,18-0,83%
SPDR S&P Metals & Mi.25,2300-0,1400-0,55%
iShares MSCI Emergin.40,6300-0,3400-0,83%

Stopy & Obligacje

NazwaMiesi?cznyOst.Zm.
Euro BTPGru. '19145,47+0,15
USA 10-letnie T-Note.Gru. '19131,76+0,28
USA 30-letnie T-Bond.Gru. '19164,86+0,59
Wielka Brytania Gilt.Gru. '19135,12+0,36
Euro BundGru. '19174,50+0,22
Euro SCHATZGru. '19112,347+0,015

?

?

?

?

?

?

Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail