Son Dakika Haberleri
? Saat: 15:05 (GMT +3:00)

Ekonomik Takvim

Zaman D?viz Olay A??klanan Beklenti ?nceki
Tatiller - 8 Ekim 2019, Sal?
Tüm Gün ? Hindistan - Dasara
Beklenen ?nemli Ekonomik Olaylar
09dk ? CAD Konut Ba?lang??lar? ? 217,0K 226,6K
24dk ? CAD ?n?aat ?zinleri (Ayl?k) ? 2,3% 3,0%
24dk ? USD üretici Fiyat Endeksi (üFE) (Ayl?k) ? 0,1% 0,1%
24dk ? USD ?ekirdek üretici Fiyat Endeksi (üFE) (Ayl?k) ? 0,2% 0,3%
Son Yay?nlanan ?nemli Ekonomik Olaylar
12:30 ? GBP MPC üyesi Tenreyro’nun Konu?mas? ? ? ? ?
11:30 ? GBP ??gücü Verimlili?i -0,5% ? -0,6%
11:20 ? GBP BoE MPC üyesi Haldane’in Konu?mas? ? ? ? ?

En ?yi Kripto Paralar

Title Temizle
? ?sim Sembol Fiyat (USD) Piy. De? (24S) Hac. De? (24S)
Bitcoin BTC 8.181,6 $147,50B $17,73B +2,33%
Ethereum ETH 180,54 $19,55B $8,06B +3,13%
Ripple XRP 0,27497 $11,86B $1,74B -0,09%
Bitcoin Cash BCH 232,94 $4,21B $1,54B +2,29%
Tether USDT 1,0043 $4,12B $21,57B -0,32%

Teknik Analizleri

GAU/TRY
282,192
08.10.2019 15:05
üye G?rü?leri
Bo?a Pazar?
72%
Ay? Pazar?
28%
?zet: Gü?Lü AL
Hareketli Ortalama:Al (12)Sat (0)
?ndikat?rler:Al (9)Sat (0)
S3S2S1Pivot Noktas?R1R2R3
281,271281,729282,182282,640283,093283,551284,004

Hisse G?rüntüleyici

Hisseleri Ara
? ?
? ?
? ?
Bul

Kripto Para ?iftleri

Anl?k Kripto Para Fiyatlar?n? Takip Edin
? ?
? ?
? ?
Bul
08.10.2019 12:05 GMT

Ger?ek Zamanl? Finans Piyasalar?

Türk Endeksleri

?sim Son Fark Fark % Piyasa ?zlenimi Art. Aza.
BIST 100 101.227,46 -1.765,74 -1,71%
Up
8.00%
Down
91.00%
Unchanged
1.00%
8 91
BIST 50 97.447,46 -1.459,81 -1,48%
Up
8.00%
Down
90.00%
Unchanged
2.00%
4 45
BIST 30 125.496,72 -1.779,85 -1,40%
Up
10.00%
Down
86.67%
Unchanged
3.33%
3 26
Bankac?l?k 143.572,24 -2.968,36 -2,03%
Up
8.33%
Down
91.67%
1 11
Finans 117.785,01 -2.139,37 -1,78%
Up
9.64%
Down
87.95%
Unchanged
2.41%
8 73
Gayrimenkul Yat?r. 29.163,29 -686,71 -2,30%
Up
7.69%
Down
92.31%
2 24

Dünya Endeksleri

?sim Son Fark Fark % Piyasa ?zlenimi Art. Aza.
Dow 30 26.478,02 -95,70 -0,36%
Up
26.67%
Down
73.33%
8 22
S&P 500 2.938,78 -13,23 -0,45%
Up
23.26%
Down
76.14%
Unchanged
0.60%
117 383
DAX 11.977,99 -119,44 -0,99%
Up
10.00%
Down
90.00%
3 27
Hang Seng 25.893,40 +72,37 +0,28%
Up
44.00%
Down
46.00%
Unchanged
10.00%
22 23
S&P/ASX 200 6.593,40 +29,80 +0,45%
Up
63.00%
Down
30.50%
Unchanged
6.50%
126 61
Shanghai 2.913,57 +8,38 +0,29%
Up
48.51%
Down
43.99%
Unchanged
7.51%
601 545

Vadeli Endeksler

?simAySonFark %
DAXAra 201911.961,5-0,87%
Euro Stoxx 50Ara 20193.424-0,81%
?ngiltere 100Ara 20197.148,0-0,24%
S&P 500Ara 20192.919,62-0,61%
S&P 500 VIXEki 201918,98+5,59%
NasdaqAra 20197.695,00-0,58%

Emtialar

?simAySonFark %
Alt?nAra 20191.509,95+0,37%
Ham Petrol WTIKas 201952,05-1,33%
Gümü?Ara 201917,598+0,33%
Do?al GazKas 20192,305+0,09%
ABD Soya FasulyesiKas 2019912,38-0,29%
Amerikan Bu?dayAra 2019486,88-0,23%

?nde Gelen Türk Hisse Senetleri

?simSonFarkFark %
Garanti Bank9,56-0,23-2,35%
Güne? Sigorta A.?.1,760-0,010-0,56%
THY11,650-0,330-2,75%
?ekerbank T.A.?.1,000-0,030-2,91%
Akbank TAS7,67-0,05-0,65%
Ege Endüstri Ve Tic..488,10-11,90-2,38%

?nemli Hisse Senetleri

?simSonFarkFark %
Exxon Mobil68,02-0,95-1,38%
Alibaba ADR168,32-2,02-1,19%
Deutsche Bank6,290-0,191-2,95%
Facebook179,68-0,77-0,43%
Alphabet A1.208,25-2,71-0,22%
Apple227,06+0,05+0,02%

ETFler

?simSonFarkFark %
SPDR S&P 500293,08-1,27-0,43%
Invesco QQQ Trust Se.188,24-0,57-0,30%
iShares S&P Europe 3.46,18000,00000,00%
SPDR Gold Shares140,72-1,18-0,83%
SPDR S&P Metals & Mi.25,2300-0,1400-0,55%
iShares MSCI Emergin.40,6300-0,3400-0,83%

Oranlar & Tahviller

?simAySonFark
?talya Hük. Bon.Ara 2019145,50+0,18
ABD 10 Y?l. BonoAra 2019131,79+0,31
ABD 30 Y?l. Hzn. Bon.Ara 2019164,92+0,65
?ngiltere Bonolar?Ara 2019135,14+0,38
Euro BundAra 2019174,53+0,25
Euro SCHATZAra 2019112,353+0,021

?

?

?

?

?

?

Google ile Kay?t Ol
veya
E-posta ile Kay?t Ol